Guna Svence: Stress mūsdienās var būt nopietns apdraudējums, tāpēc ar to vajag cīnīties

Guna Svence: Stress mūsdienās var būt nopietns apdraudējums, tāpēc ar to vajag cīnīties

stress

Lai gūtu zināšanas par dažādiem veidiem kā tikt galā ar ikdienas stresu un kā „slikto” pārvērst „labajā”, Rīgas Psiholoģijas skola 21. maijā atkārtoti rīkos īpašu semināru un meistarklasi “Stresa pārvarēšana un stresa noturības attīstīšana”. Semināri jau ieguvuši lielu atzinību apmeklētāju vidū, jo iegūtās zināšanas, palīdz ne tikai veiksmīgi pārvarēt spriedzi darba vietā, bet arī rast mieru un harmoniju personiskajā dzīvē.

Semināra laikā apmeklētājiem ir iespēja rast atbildes uz jautājumiem, kā regulēt spriedzi un pakļaut to savu mērķu realizēšanai, saprast stresa mehānismus, zināt savus stresorus un spēt tos vadīt ikdienas stresa apstākļos.

„Ikdienas dažādie notikumi, regulāri pieaugošais informācijas daudzums, pielāgošanās apkārtējiem cilvēkiem, spriedze utt., ir tie faktori, kas visbiežāk izraisa stresu, tomēr katram ir iespēja apgūt stresoru atpazīšanu, atklāt un veidot savu potenciālu un apzināt savas iespējas dzīvot laimīgi, kas ir vienīgais inteliģentais veids kā pieņemt dzīves izaicinājumu. Stresa pārvaldīšana palīdz mums veidot harmonisku dzīvi gan darba vietā, gan mājās,” stāsta semināra lektore – profesore Guna Svence.

Seminārs un meistarklase tiek virzīta ne tikai uz teorētiskām nostādnēm, bet arī uz praktiskiem paņēmieniem. Stresa pārvaldes iemaņu veidošana palīdz uzlabot darba spējas, sakārtot dzīvi, atrast sev nozīmīgo, akceptējot būtisko un pasargājot sevi no pārmērīgas spriedzes uzkrāšanās.

“Seminārs bija ļoti vērtīgs, ar labu mācību materiālu, harizmātisku pasniedzēju, kura katram dalībniekam deva nepieciešamās zināšanas, ļoti patika individuālā pieeja. Pasniedzēja neiedod “gatavu recepti”, bet gan liek paskatīties uz savu problēmu no malas. Ļoti lielā mērā zināšanas noderēs ikdienas darbā, ģimenē. Ieguvu daudz jaunas idejas un tas mani priecē,” atzīst Talsu novada pašvaldības pārstāve Sigita Amstere.

Semināru un meistarklasi “Stresa pārvarēšana un stresa noturības attīstīšana” vada profesore Guna Svence, kura ir Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas psiholoģijas bakalaura un maģistra studiju programmu direktore. Tāpat lektore ir vairāku psiholoģijas mācību grāmatu autore, publicējusi rakstus Latvijas un starptautiskos psiholoģijai veltītos izdevumos, piedalījusies un uzstājusies Eiropas psihologu konferencēs, semināros un kongresos, arī Pirmajā Pasaules pozitīvās psiholoģijas kongresā ASV 2009. gadā.

Maksa par dalību seminārā sastāda EUR 199, taču ar programmas “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumu, kas šobrīd vēl ir pieejams, tā sastāda vien EUR 49.

Interesenti tiek aicināti pieteikt dalību zvanot pa tālruni 28487618 vai rakstot e-pastu: psihologijas.skola@hotline.lv